הכל אפשרי עם חית מחמד לצידך

השילוב בין אהבה גדולה לבעלי חיים והתשוקה לעיצוב, הוליד את HOSA – ריהוט לחיות מחמד. בעלי חיים הפכו מזמן לחלק מהמשפחה, לכן חשבנו להעניק להם את הכבוד הראוי, ולספק להם פינה אישית שתרים להם ולבית כאחד.

הספה שלנו

הספה המפוארת שיצרנו במיוחד עבור החברים ההולכים על ארבע נועדה להתאים לכל הגדלים והסוגים של חיות המחמד. חתלתול קטן וחמוד ירגיש בה כמו בכס המלכות, בדיוק כמו שכלב דני ענק יהנה להתרווח עליה. במיוחד עבורם בחרנו את החומרים האיכותיים ביותר ובמיוחד עבורכם יצרנו פלטת צבעים שתשתלב בכל פינה בבית. כמו כל המוצרים של HOS’A, גם כאן שמנו דגש גדול על שני הדברים החשובים ביותר: ארגונומיה– משענות הספה המוגבהים תומכים בתנוחות הישיבה והשכיבה השונות ומעניקות תחושת ביטחון לבעל החיים. חוזק מבני – גוף המיטה עשוי מעץ לבנה בציפוי פורניר וחזק מספיק כדי להחזיק אתכם יחד עם הכלב גם הגדול ביותר. עמידות – כרית הספה עשויה בד רך וחזק בעל מרקם קטיפתי. מיועד עבור בעלי חיים, דוחה נוזלים וקל לניקוי, ואף ניתן לשליפה וכיבוס. תנו להם להתרווח בסטייל.
“העיצוב של HOSA הוא עדין, אלגנטי, חזק ויציב, ועם זאת נוח בצורה מקסימלית תחת שימוש. עיצוב הספה של HOSA עם משטח הנוחות שלו לכלב, מפיק נוחות מירבית על פני טווח גדול של פוזיציות תוך השתלבות אופטימלית לעיצוב הבית שלך”.
הצהרת השופטים, SIT פרס עיצוב הריהוט 2020

רבי המכר שלנו

שמרו על קשר

הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל עידכונים כמו הצעות מיוחדות ועיצובים חדשים!